Съобщение

Съобщение Module
Collapse
No announcement yet.

Кино в Бургас

Заглавие на страницата Module
Преместване Премахване Collapse

Реклама

Реклама Module
Collapse
X
Conversation Detail Module
Collapse
  • Филтър
  • Период
  • Показване на
Clear All
нови коментари

• Кино в Бургас

Какво мислите за киното в Бургас? Аз примерно ходя само в мола. Преди време пробвах и 5D-то в Зорница, но бях изключително разочарована. Там залата е по-малка от моята стая в къщи, а филмите бяха някакви кратички от по 6-7 минутки.

То само cinema city в Галерията си заслужава. Там ходим с аверите на 3D-то. Не знам дали знаете, обаче цената на билетите във вторника за 3D филмите са по-евтини. Е верно че тогава киното е фрашкано с хора, ама пък на човек идва с 4 лева по-евтино.

Коментар

И аз съм го пробвал въпросното 5D кино. Не знам bibi кога е ходила, ама когато аз го посетих, те нямаха филми. Единствено въртяха някакви кратки клипчета, който според мен са демота. Жалко е че не е добре реализирано, защото в Бургас има нужда от подобни кино.

Иначе за нормалните филми, наистина Синема Сити в мол Галерия е най-доброто място за гледане на кино в Бургас. Аз лично не съм му голям фен ама приятелката ми ходи редовно.

Коментар

Някой да знае какво ще дават в Cinema City другата седмица?

Коментар

Първоначално публикувано от nike55 View Post
          Някой да знае какво ще дават в Cinema City другата седмица?
          Тази седмица няма почти нищо интересено, като изключим Железният човек 3 3D, който има прожекции от 13:00 часа; 14:20 часа; 15:40 часа; 17:00 часа; 18:20 часа; 19:40 часа; 21:00 часа и 22:20 часа. От другите днешните прожекции що годе за гледане стават Джурасик парк 3D и Страшен филм 5

Коментар

Снощи ходихме в Синема ситито да гледаме "Аз проклетника 2" и просто се напикахме от смях. Препоръчвам с две ръце.

Само един съвет от мен. Ако ходите да гледате анимация, ходете вечер. Ние бяхме на прожекция в 22:00. Ако отидете по-рано е пълно с деца и е голям ужас. Иначе много ми се ще да почнат да прожектират анимации без дублаж. Ние бяхме 7 човека групичка и абсолютно всички искахме да гледаме филма без дублаж. Даже се замисляме дали да не пуснем някаква петиция след 21:00 анимациите да бъдат без дублаж или нещо такова.

Коментар

Това със субтитрите е много дразнещо. Не са научиха, че анимация не значи детско филмче...

Коментар

"Аз проклетника 2" не е ли детски?

Коментар

Анимация е, но е много забавен.

Коментар

Изчакайте...
                  X